FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj     
Mój arsenał

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ASGplus Strona Główna :: O Was / Wasze wyposażenie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xsangyhix




Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 8
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Nie 22:01, 23 Cze 2019    Temat postu: Mój arsenał

Poniżej lista mojego sprzętu strzelającego. Będę wdzięczny za sugestie jeśli czegoś na strzelanki nie brać.

Bronie długie:
- SR47 firmy Bolt, wnętrze przerobione na HPA przy użyciu silnika SMP od Volwerine. Używane zazwyczaj w CQB więc części i moc skalibrowane pod 350 FPS (maks wychodzi około 420)
- Tippmann M4 z wmienionymi wnętrznościami na większą moc. Próbowałem downgrade'ować ale chyba w CQB nie będzie stabilnie strzelał. Maksymalna możliwa moc 600 FPS, pewnie będę do lasu z 450 FPS używał
- Shotgun AGM 003 Long - głównie do gier fabularnych

Bronie krótkie:
- Glock 17 Gen 4 od WE, świeżo po pełnym tuningu wewnętrznym, powinien nadal strzelać w granicach CQB. Przed tuningiem strzelał trochę poniżej 300 FPS
- Rewolwer Dan Wesson 8'' (mam i normalne łuski, i downgradowane) - głównie do gier fabularnych

Repliki w trakcie składania:
- Customowe SR25 na bazie Polarstar Fusion Engine z czerwoną dyszą. Docelowo DMR z 550 FPS (tylko single). Jeśli będę jechał do lasu to zwykle z nią jako główną.
- ARP9 od G&G z pełnym tuningiem wewnętrznym. Po oryginale został tylko korpus. W skrócie: potwór DSG na CQB z 350 FPS. Build robiony głównie pod reakcję na spust.

Mam jeszcze HK416 (AEG) ale sprzedaję go razem z magami, baterią i wszystkim bo muszę trochę odchudzić kolekcję.

Tak jak już wspominałem, uwagi są mile widziane. Listy części wewnętrznych customów nie rozpisywałem ale jak ktoś chce to chętnie podeślę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ASGplus Strona Główna :: O Was / Wasze wyposażenie Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
     ASGplus:      
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group   c3s Theme © Zarron Media
Regulamin